паспорт УкраїниДокумент загадково зник після перевірки на українському кордоні

Міхаіл Саакашвілі вважає, що його паспорт викрали посадові особи, а в Україні він знаходиться легально. Сьогодні політик зробив заяву про те, що його перебування на території України є абсолютно законним і відповідає всім необхідним процедурам, повідомляє ДНК з посиланням на «Діалог.UA».

Про це він повідомив під час брифінгу, який відбувся сьогодні біля готелю Леополіс у Львові, де зупинився лідер партії Рух Нових Сил: «Я вчора перейшов кордон з легальним українським паспортом, поляки його проштампували. Прийшов до українців, як передбачено законом, віддав їм паспорт, щоб вони або прийняли або відмовили, вони сказали: ми ваш паспорт брати не будемо.

Тоді я запропонував їм взяти заяву на захист, але вони і в цьому відмовили «, — сказав політик.

Він розповів про те, що, на його думку, сталося далі: «Люди просто взяли і внесли мене на руках в Україні. Я залишив паспорт в автобусі. Прийшла поліція, обшукала автобус і вкрала мій паспорт. Зараз документ у них». Саакашвілі уточнив, що відповідний протокол про зникнення паспорта не складено. За словами екс-губернатора Одеської області, сьогодні вранці адвокат відніс до Міграційної служби його заяву про захист від держави Україна.

Саакашвілі впевнений, що знаходиться на території країни легально, у відповідності з усіма процедурами: «А якщо я особа без громадянства, то звертаюся за захистом до суду, в міграційну службу», — повідомив політик.