чергова брехняПєсков зізнався у великій брехні господаря Кремля і Чуркіна

Скандал з нібито відправленим у Кремль листом Віктора Януковича з проханням введення армії РФ на територію України знову в центрі уваги.

Сьогодні прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков зробив чергову гучну заяву. У Кремлі в черговий раз відхрестилися від існування такого листа. Пєсков, спілкуючись з журналістами, заявив, що такого документа не існує.

«Справа в тому, що ніякого листа офіційно в адміністрацію президента не надходило. Жодного подібного документа в адміністрації президента не реєструвалося», — сказав Пєсков. У той же час коментувати виступ покійного постпреда РФ в ООН Віталія Чуркіна і демонстрацію листи Пєсков не став. «Цього я не знаю», — зазначив прес-секретар.

Цікаво, що в ніч на 4 березня 2014 року Чуркін показав світовій спільноті копію листа Віктора Януковича, яке він нібито направив в Кремль.

За словами російського дипломата, український президент просив свого колегу Володимира Путіна ввести війська в країну для відновлення порядку. Через три роки, в січні 2017 року, факсиміле звернення Януковича було передано офіційного Києва.

Цікаво, що про існування листа раніше заявляли і самі Путін, і Янукович, хоча останній постійно змінював свідчення. 14 березня ГПУ направила в суд справу, відкриту проти Януковича. Біглому екс-президенту загрожує до 15 років ув’язнення.

До речі, експерти не виключають, що причиною раптової смерті Чуркіна стало саме визнання існування листа Януковича.