відновлення навчанняЗ 2 листопада у навчальних закладах Дрогобича та курортного Трускавця стартує навчання – стверджують у місцевих відділах освіти

До цього школярі перебували на осінніх канікулах. Що

правда у Дрогобичі учні на канікули пішли планово – з 23 жовтня та перебували впродовж тижня часу. У Трускавці канікули стартували раніше з 15 жовтня. Оздоровниця прислухалася до рекомендацій МОН та закрила навчальні заклади міста у зв’язку із збільшенням кількості недужих на коронавірусну хворобу.

За словами Олега Войцеховського, головного спеціаліста з питань загальної середньої освіти ДМР – станом на 19 жовтня відвідуваність шкіл міста Котермака становить 95%. Тож передумов для передчасного закриття навчальних закладів не було – рівень захворювання серед школярів та вчителів був низький. Із 2 листопада, стартом нового робочого тижня, учні мають повернутися за парти. Це стосується як школярів початкової школи так і учнів старших класів.

відновлення навчання

За словами освітян – педагоги шкіл щоденно моніторитимуть ситуацію щодо кількості недужих школярів та передаватимуть дані в відділ освіти. Батьків просять притримати дома дітей, які мають ознаки ГРВІ та грипу для запобігання поширення вірусних недуг у шкільному колективі.