У Полтаві почали громити меморіали загиблих воїнів АТОУ місті обіцяють створити муніципальну охорону, а поліція посилено шукає вандалів

Жителі Полтави б’ють на сполох через цинічний напад на меморіальний знак у пам’ять про загиблих на війні проти

гібридної армії РФ на Донбасі ветеранів АТО і бійців Збройних сил України.

У ніч на 30 листопада в Полтаві вандали розбили меморіальний знак на Алеї пам’яті загиблих захисників України, встановлений на згадку про ветеранів АТО на території скверу ім. І.П. Котляревського, пише ДНК.

У Полтаві почали громити меморіали загиблих воїнів АТО

Так, поліція розшукує зловмисників, які цинічно розбили інтерактивну дошку з інформацією про кожного загиблого на Донбасі бійця ВСУ. В даний момент вирішується питання про відкриття кримінального провадження за фактом хуліганства. Багато жителів Полтави були щиро обурені кричущим вчинком, називаючи його актом цілеспрямованого вандалізму.

«Моральні виродки! Вчора також підпалили волонтерський автомобіль на Сінній. Система відеоспостереження» Безпечне місто «, на жаль, не працює так, як ми очікували», — прокоментував інцидент голова міської організації ВО «Свобода» Юліан Матвійчук.

Крім того, він пообіцяв, що спільно з побратимами-ветеранами в Полтаві буде створена муніципальна охорона, щоб захистити пам’ять героїв України від проросійських вандалів.