У Миколаєві депутат назвав "терористами" ветеранів АТОНа сесії Миколаївської ОДА місцевий депутат з люттю накинувся на активістів, які намагалися перешкодити звільненню голови обласної ради Вікторії Москаленко

Кадри перепалки обурили українців.

Відео скандалу в Миколаївській ОДА оприлюднила в Facebook Саміра Мороз в п’ятницю, 29 листопада, інформує ДНК.

Миколаївську обласну державну адміністрацію «лихоманить» через спроби глави області Олександра Стадника відправити у відставку голову обласної ради Москаленко. Голосування за дане рішення вже було провалено кілька разів. Ситуація загострилася до краю. Так, днями відбулася серйозна сварка депутатів облради з активістами «Правого сектора», які прийшли на сесію підтримати Москаленко.

Народний обранець втратив самовладання і впав в істерику. Він кричав не своїм голосом активістам: «Виведіть їх звідси!». Депутат також погрожував, що «всіх перепише». Йому на це люди відповіли: «Завтра вся Україна буде тут». Мороз була шокована подією і тим, як депутат дозволяв собі спілкуватися з ветеранами АТО.

«Людей, які захищають їх с ** и … добровольців» Правого сектора «обзивають» терористами «продажні депутати, які купили мандати … Вони проти патріотів і на захист того ганебного депутата, який вважає прапор України» бандерівської ганчіркою». Ганьба вам! Люди , подивіться на ці пики сепарскі, який у них гнів до українського народу!» — зазначила автор відео.