ні алкоголю29 грудня у місті Перемишляни відбулася акція метою якої є привернення уваги до алголізації українців

Під час акції представники низки громадських організацій та небайдужі українці, серед багато молоді, утилізували

алкоголь та сигарети, які незаконно були продані неповнолітнім дітям упродовж 2018 року в магазинах наших міст, передає ДНК.

У імпровізований унітаз вилили 40 пляшок алкоголю та знищили 24 пачки сигарет, повідомляє ГО «Рух тверезих галичан».

ні алкоголю

«Ця акція була проведена публічно з метою привернути увагу широкого загалу до проблеми алкоголізації серед українців. В наш час легальні наркотики, алкоголь та сигарети можна без проблем придбати практично в кожній продуктовій торговій точці і не лише дорослим, але й навіть дітям та підліткам. Як наслідок, ми отримуємо велику кількість проблем і втрат. Кожного року через поглинання легальних наркотиків помирає понад 100 тисяч українців, кожна сім’я стає біднішою в середньому на 10 тисяч гривень, збагачуючи виробників цих речовин. Близько половини важких злочинів, вбивств, ДТП з важкими наслідками стаються саме під дією алкоголю. Алкоголь є головною причиною розпаду сімей. Порахувати сльози, страх і відчай дітей, жінок та матерів просто неможливо. Що вже говорити про моральну та духовну сторону», – написано у повідомленні.

ні алкоголю

Організатори кажуть, що особливо актуально було провести цей захід перед новорічно-різдвяними святами, адже в цей період показники вживання алкоголю серед населення зростають в декілька разів.

ні алкоголю

«Ми закликаємо усіх українців, які поважають себе, люблять свої сім’ї і бажають добра нашій нації ЖИТИ ТВЕРЕЗО без алкоголю та тютюну. Нехай кожен складе іспит на патріотизм у вигляді тверезості. За це вам будуть вдячні ваші діти, які потребують справжньої радості та любові, отриманої від уваги та спілкування з батьками. Вони не хочуть бачити на столі пляшки і нетверезих гостей. Настав час повертати старі українські традиції! Настав час тверезості», – кажуть активісти.