Парк ТрускавцяПерший серйозний буревій, який дощем та поривчастим вітром пройшовся цими вихідними Львівщиною, залишив свій слід і у Трускавці

У курортному парку міста буревій повалив додолу кілька дерев. Що вражає – вітер повиривав дерева ледь не з корінням. Пощастило в одному – негода пройшла містом ближче до вечора, тож в цю пору відпочиваючих та трускавчан, які б прогулювалися парком, було мало. А то б лихо могло мати і серйозніші наслідки.

Деревопад у центральному парку Трускавця давно не новинка. Тільки цієї весни у парку від старості та негоди падали дерева. Вік деяких був дуже древнім. Одне із дерев своїм грубим стовбуром перегородило пішохідну доріжку й обірвало дроти електромереж.

Така невтішна ситуація засвідчує – в оздоровниці проблема догляду та вчасного зрізування старих дерев не є серед пріоритетів влади. А прикро, оскільки кожна така надзвичайна подія тягне за собою додаткові проблеми та витрати із бюджету. Мабуть, було б доцільніше раз та назавжди оглянути та визначити в парку усі ймовірні проблемні дерева та виділити кошти на їхнє зрізання. Та на жаль, із таким кроком у Трускавці не поспішають. Коштів у міському бюджеті на такі речі – не знаходиться!

Ірина Романова