справа МН17За півгодини до початку судових слухань під будівлею комплексу «Схіпхол» почали транслювати «правду» про рейс MH17

Але ніхто, крім організаторів акції, не прийшов подивитися стрічку.

Російська пропаганда не змогла залучити глядачів для перегляду фільму про трагедію малазійського «Боїнга» під назвою «МН17 — непочуті свідки». Про це повідомляє кореспондент «Укрінформу», інформує Д-НК.

Це сталося в Нідерландах за півгодини до початку чергового етапу судових слухань у справі про знищення цивільного лайнера в небі Донбасу в 2014 році. Під будівлею судового комплексу «Схіпхол» розгорнули екран, поставили колонки і почали транслювати свою «правду» про рейс MH17. Проте, ніхто, крім організаторів акції, не прийшов подивитися цю стрічку. Крім того, погодні умови не дозволили: стояв сильний вітер, що ускладнювало перегляд фільму.

Відео з провальним показом фільму також з’явилося в YouTube, користувачі моментально відреагували в коментарях. «Це жалюгідне видовище», «Хто цю брехню повинен дивитися?», «Змістовне кіно, а головне — чутність відмінна під вітер. Олені!» — так відреагували користувачі.