Гуртожиток МДУАспірант МДУ був затриманий столичною поліцією за те, що вивісив український прапор з вікна корпусу гуртожитку

Молодий чоловік спочатку розмахував прапором з вікна своєї кімнати, а потім переніс його на вікно сходового прольоту, щоб його помітили учасники заходу, що проводився на честь «приєднання» Криму до Росії.

Про це з посиланням на «Медіазону» передає «Диалог.UA». Як повідомляє видання, інцидент стався в суботу, 18 березня. Свій вчинок молодий чоловік пояснив тим, що місто виділило кошти на проведення прокримського фестивалю, а на ремонт гуртожитку МДУ гроші не виділяються.

Він стверджує, що його акція не мала ніякої політичної підоснови. Аспіранта затримав на сходовому майданчику співробітником служби безпеки гуртожитку і передав його людям, які представилися представниками ФСБ.

Вони провели обшук у кімнаті молодої людини, а потім в поліцейській ділянці допитували його, застосувавши силу. На тілі аспіранта залишилися порізи і синці від ударів шваброю.

Потім його змусили підписати розписку про те, що він згоден працювати інформатором ФСБ і Центру «Е». На цьому пригоди аспіранта не закінчилися. До нього прийшли поліцейські й вручили квитанцію на виплату штрафу за хуліганство.

Вчора, 20 березня, молодий чоловік побував у травмпункті, де зафіксували нанесені йому побої, а сьогодні він попросив допомоги у правозахисній організації «Комітет по запобіганню катуванням».