арешт моряківЧленів екіпажів трьох українських суден, 24 громадян України, арештовано до 25 січня, Їх доставили з анексованого Криму в СІЗО Мордора

Військовослужбовцям Військово-морських сил України і співробітникам Служби безпеки України,

яких затримали в Керченській протоці, висунули звинувачення в незаконному перетині ерефійського кордону.

Про це адвокат одного з арештованих українських військовослужбовців Дениса Гриценка Микола Полозов повідомив ТАСС, передає ДНК.

«Звинувачення їм було висуното відразу після арешту. Всі вони звинувачуються за ч. 3 ст. 322 КК РФ («Незаконний перетин кордону РФ»)», – сказав адвокат

Крім того, Полозов зазначив, що з моменту арешту не бачив арештованого Дениса Гриценка.

«Я ще не бачився зі своїм клієнтом і не знаю, чи передавалися документи в Москву і хто займається розслідуванням», – додав адвокат.

За його словами, «волонтери привезли в СІЗО зібрані для моряків речі».

Членів екіпажів трьох українських суден, 24 громадян України, арештовано до 25 січня. Їх доставили з анексованого Криму в СІЗО Москви.

Нагадаємо, в районі Керченської протоки в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ відкрили вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. В результаті, за даними ВМС, росіянами було захоплено три кораблі й поранено 6 українських військовослужбовців.

28 листопада Київський районний «суд» окупованого Сімферополя заарештував на 2 місяці 24 українських моряків, яких захопили ФСБ Росії.

Росіяни закидають українцям порушення кордону Російської Федерації. Їх звинувачують за ч.3 ст. 322 КК РФ (незаконний перетин держкордону). Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі.

Україна визнала їх військовополоненими і вимагає негайно відпустити.