закидали яйцямиЧленів місцевого осередку «ОПЗЖ» закидали яйцями після брифінгу в будівлі Миколаївської ОДА

Нападників затримала поліція.

У Миколаєві активісти закидали сирими яйцями місцевих депутатів від «Опозиційною платформи — За життя». Цей момент зняли на відео журналісти місцевого видання «Новости-N», передає Д-НК.

Події розгорталися в понеділок, 17 серпня, в будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації, де члени місцевого осередку «ОПЗЖ» проводили брифінг. На ньому йшлося про можливість проведення місцевих виборів на підконтрольній Україні частини Донецької і Луганської області.

Члени партії вимагали від Центральної виборчої комісії дозволити голосувати на вищезазначених територіях. У той же час на заході були присутні активісти. Коли брифінг підходив до кінця і настав час ставити питання, в сторону депутатів полетіли яйця. Жоден з членів «ОПЗЖ» не постраждав, оскільки яйця потрапили на стіни і підлогу.

Нападників активістів затримали поліцейські. Пізніше в прес-службі ГУНП України в Миколаївській області підтвердили факт нападу на депутатів, на одного із затриманих завели протокол за статтею 173 КУпАП (дрібне хуліганство).

Відзначається, що нападниками могли бути члени «Національного корпусу», в той же час в самій політсилі це заперечують.