новини МиколаєвіУ Миколаєві з балкона шостого поверху багатоповерхового будинку на проспекті Героїв Сталінграда рано вранці 30 березня викинувся 34-річний син судді Апеляційного суду Миколаївської області Тетяни Кутовий

Як повідомили «Преступности.НЕТ» в Головному управлінні Національної поліції в Миколаївській області, зараз встановлюються всі обставини події. Про подію в поліцію повідомив товариш чоловіка, який був разом з ним у квартирі в момент інциденту.

У Центральному відділі поліції «Преступности.НЕТ» уточнили, що чоловік не вижив після падіння з шостого поверху. Основна версія слідства – загиблий міг покінчити життя самогубством. Експерт оглянув його тіло і не виявив на ньому ознак насильницької смерті, травм, що чоловік міг отримати не від падіння з висоти.

Тіло загиблого направили на судово-медичну експертизу, яка встановить точну причину смерті. За фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу України («Умисне вбивство»), що є стандартною процедурою в таких випадках.