Білоруси у ЛьвовіПетро Колодій зустрівся з представниками делегації з Білорусії та передав слова вдячності всім білорусам, які підтримують Україну

У Львові з робочою поїздкою побували представники Республіки Білорусь, які провели тут низку заходів з нагоди відзначення Дня Білоруської слави, а також зустрілися з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм.

Зокрема, у Львові білоруська делегація дала прес-конференцію, на якій було озвучено інформацію про підготовку до виборів Президента Республіки Білорусь, які відбудуться вже 11 жовтня 2015 року.

8 вересня гості з-за кордону відзначили у Львові День Білоруської військової слави побували на Личаківському кладовищі, де взяли участь у церемонії покладання квітів та панахиді за героями національно-визвольної боротьби – біля пам’ятника Симона Шидловського та могил повстанців 1863-1864 років. Також сусіди України поклали квіти та запалили свічки на знак вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та полеглих українських героїв АТО.

Під час зустрічі із головою Львівської обласної ради представники Білорусії наголосили на тому, що попри неоднозначну політичну ситуацію в їхній державі, вони підтримують рух України до Європи.

Лідер Руху білоруської солідарності «Разом» В’ячеслав Сівчек зазначив, що він та його колеги готові розглянути можливість подальшої співпраці між Львівщиною та різними регіонами Республіки Білорусь.

Зі свого боку Петро Колодій висловив слова вдячності громадянам Білорусії за підтримку українців та Української держави у цей нелегкий період, зокрема, тим, хто підтримує нашу державу і людей ще з періоду Революції Гідності.