Розшук дітейУ Львові поліцейські оперативно розшукали неповнолітню мешканку Городоцького району

Також на її батьків, які протягом 10 днів не повідомляли правоохоронцям про зникнення своєї доньки, складено адміністративний протокол.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.   

20 грудня, близько 12.30, у Городоцьке відділення поліції звернувся місцевий мешканець та повідомив про те, що 10 грудня, близько 8.00,  його 14-річна донька вийшла з дому до школи та не повернулась.  Спочатку батьки намагалися знайти дівчинку власними силами, але коли зрозуміли, що не вдається, звернулися по допомогу до поліції. 

До розшуків дівчинки негайно були залучені співробітники усіх служб Городоцького відділення поліції та інших територіальних підрозділів поліції.

Протягом кількох годин інспектори ювенальної превенції Городоцького відділення поліції розшукали школярку у Львові та повернули її родичам. Вона здорова та неушкоджена, протиправних дій щодо неї вчинено не було. Встановлено, що дівчинка перебувала у своїх знайомих.

Правоохоронці склали на батьків дівчини адміністративний протокол за ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також поліцейські провели з сім’єю  профілактичну бесіду.