таємні вантажіВажкий транспортник ВВС США C-17A Globemaster III приземлився у Львові з вантажем

РФ тим часом продовжує перекидати війська до українського кордону.

Важкий військово-транспортний літак американських Військово-повітряних сил C-17A Globemaster III вранці 4 квітня приземлився на аеродромі у Львові. Такі дані надав ресурс Flightradar24, що відслідковує польоти авіації по всьому світу, передає Д-НК.

C-17A Globemaster III прибув з авіабази Морон-де-ла-Фронтера (Іспанія). Вона є однією із стратегічних точок США в транзиті військових вантажів на Близький Схід і в Африку. Який вантаж привіз транспортник ВВС США в Україну, невідомо. Він здатний транспортувати не тільки військову техніку, а й живу силу.

Примітно, що напередодні в Україну також прибув військово-транспортний літак США Lockheed Martin C-130J. Він приземлився в Києві. Така активність відбувається на фоні перекидання величезного числа військ і бойової техніки Московії до українського кордону. США і НАТО вважають ризик нового вторгнення військ мордору в Україну вкрай високою. У Пентагоні вже виступили з попередженням до Московії. Там дали зрозуміти, що в разі ескалації нададуть підтримку Україні у війні з Московією.