стара мразинаУ Львові 26 травня серед білого дня мешканка окупованого Донецька бризнула перцевим балончиком в очі випускниці школи

Про скандальний інцидент з нападом на школярку у Львові

розповіла в Facebook очевидиця подій Вікторія Бушева, передає ДНК. Інцидент трапився в суботу, 26 травня. Випускниці школи № 55, одягнені у вишиванки з нагоди останнього дзвоника, вирушили в центр Львова фотографуватися.

Там на одну з дівчат і напала неадекватна пенсіонерка. Бабуся з невідомої причини підійшла до однієї з дівчаток і бризнула їй в обличчя з перцевого балончика. Випускниця, що опинилася аллергиком, втратила свідомість. А нападниця, за даними Бушевої, спокійно і з посмішкою на обличчі вирушила в найближчий магазин купувати ковбасу.

На допомогу постраждалій негайно прибігли однокласники, вчителі та батьки. Дівчинці викликали швидку допомогу, а також поліцію. Деякі залишилися з постраждалою, інші зібралися біля магазину, де робила покупки пенсіонерка. Вони не давали їй втекти з місця злочину до приїзду правоохоронців. Бабуся встигла і з ними серйозно посваритися. «Серед нас була мама постраждалої дівчинки, яка запитувала її, навіщо вона таке зробила, що саме зробив дитина, що до неї було застосовано спецзасіб оборони?

На що стара відьма сказала, що вона взагалі не в курсі, про що мова, — розповіла очевидиця, уточнивши, що дама показово спілкувалася мокшанською мовою, звинувачувала жителів Львівщини в хамстві і негостинності. Поліцейським вона повідомила, що діти нібито її матюкали, а також заперечувала наявність у себе газового балончика.

Уже в поліцейській дільниці дана особа була ідентифікована. Вона виявилася уродженкою Донецька 1943 року народження. Примітно, що поліцейські завели адміністративну справу не тільки на агресивну пенсіонерку, а й на маму постраждалої дівчини. Ту звинуватили в неналежному вихованні дівчинки за те, що та нібито «матюкала» пенсіонерку, хоча ніякого підтвердження тому не було. Мокщанській відьмі загрожує штраф.

події Львова

події Львова

події Львова

події Львова