веселунУ Львові 44-річний чоловік викликав поліцію, тому що дружина відмовила йому в інтимній близькості

У ніч на 23 липня у Львові 44-річний чоловік спробував за допомогою поліції вирішити свої інтимні проблеми. Тепер йому доведеться платити штраф. Деталі скандалу опублікувала в Facebook глава прес-служби патрульної поліції Львова Катерина Рибій, передає Д-НК.

За даними Рибій, житель Сихівського району міста за ніч кілька разів звернувся на лінію 102 зі скаргою на дружину. Він звинуватив її в «крадіжці любові» і в тому, що відмовляється займатися з ним сексом.

«Заявник боїться до неї наближатися, щоб не звинуватили в сексуальному домаганні», — повідомили патрульним оператори 102. Там також уточнили, що чоловік просить надіслати йому «дві високі Поліни».

веселун

Виявилося, що чоловік був у стані алкогольного сп’яніння, а його дружина взагалі була відсутня. Більш того, чоловік в нинішньому році вже платив штрафи за помилковий виклик поліції, а також за куріння в під’їзді. Доведеться заплатити ще: правоохоронці завели на нього адміністративне справу. «Патрульні кажуть, що він нормальний чоловік. Але коли вип’є, йому стає нудно», — розповіла Рибій. Вона підкреслила, що така поведінка львів’янина неприпустима. Через помилкові виклики поліція може не потрапити вчасно до людей, яким дійсно потрібна допомога.