злочинціУ Львівській області з Миколаївської колонії вчора втекли двоє засуджених

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич.

У зв’язку з втечею зараз по області працює поліція. Крім того, відомо, що злочинці о 22:30 3 вересня замовляли таксі з Миколаєва на Київ і ще в декількох напрямках, але служби відмовилися.

злочинецьПерший засуджений — Бортовенко Віталій Андрійович 1999 народження, житель Києва по вул. В. Маяковського. Чоловіка засудили в 2017 році до 5 років за статтею 153 ч.1 (Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом — ред.), І стаття 187 ч.1 (Розбій — ред.).

Також відомі прикмети злочинця. Чоловік низький — до 170 см. Світло-русяве волосся, очі — сині. Також у нього є татуювання на лівій руці у вигляді напису «золото», на правій руці напис «золото», на пальцях лівої руки — цифри «1» «9» «9» «9».

злочинецьДругий втікач — Дмитрук Павло Васильович 1992 народження, житель села Лука Житомирського району. Чоловіка засудили в 2019 році на три роки за статтею 309 ч.2 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту — ред.).

Зріст засудженого — до 170 см. У нього чорне волосся, очі — карі. У чоловіка є татуювання на правій руці — напис «в’язниця — наука з наук і світ жорстокий і гонор».