Стебницька міська лікарняЗростає потреба розширення можливостей для лікування хворих на COVID-19 у Стебницькій лікарні

Для госпіталізації хворих на коронавірус у КНП «Стебницька міська лікарня» планують збільшити кількість ліжкомісць.

Як зазначив керівник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба, інфекційне та реанімаційне відділення медзакладу заповнені хворими на СOVID-19. Тому, за слова головного медика Дрогобича, для того, щоб у випадку необхідності і надалі проводити госпіталізацію хворих потрібно розширити можливості лікарні.

Розширювати потужність Стебницької лікарні для лікування хворих на коронавірус планують за рахунок залучення терапевтичного відділення лікарні. Якщо і цих ліжкомісць не вистачатиме, доведеться перепрофільовувати відділення КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

Володимир Чуба зазначив, що хворі на коронавірус, які підлягають госпіталізації зараз, поступають у важчому стані у порівнянні з хворими на початку пандемії і кількість їх щодня зростає. Більше того, медзаклади Львівської області, які приймають хворих – вщент заповнені.

За пропозицією міського голови Дрогобича Тараса Кучми, цього тижня у Дрогобицькій міській раді відбудеться засідання Міжрегіонального координаційного штабу з протидії коронавірусу на Дрогобиччині за участі міських голів Трускавця, Борислава, Стебника, керівництва Дрогобицького району. У ході засідання планують прийняти низку рішень щодо подальшої боротьби з COVID-19 та госпіталізацією хворих.