Український дронВ рамках Міжнародної спецвиставки «Зброя та безпека» відбудеться презентація українського надсучасного бойового дрона ACE ONE

З 15 по 18 червня в Києві в Міжнародному виставковому центрі пройде захід «Зброя та безпека». В рамках виставки будуть представлені нові військові розробки українського виробництва, включаючи і сучасний безпілотник ACE ONE.

У прес-службі Державного космічного агентства України підтвердили інформацію про те, що дрон дійсно буде представлений в рамках виставки. На сьогоднішній день його аналогів немає в світі і він створений українськими фахівцями. Джерело повідомляє, що над новим апаратом працювали фахівці компанії АСЕ, а на чолі проекту стояли Олександр Лось (екс-президент ДП «Антонов») і Володимир Усов (екс-глава ДКАУ).

Український дрон

У своєму класі новий безпілотник є №1. При цьому всі тактико-технічні дані будуть озвучені тільки в день презентації. А напередодні виставки в Мережі з’явилися перші знімки дрона. У минулому році в Україні відбулася презентація ще одного вітчизняного безпілотника «Сокіл-300», який розробили фахівці з КБ «Луч». Він здатний нести на собі вантаж до 250 кг, що еквівалентно чотирьом протитанковим ракетам типу «Бар’єр».