Збираєтесь замовити суші Чернівці, тоді вам варто знати найкращі заклади, де можна отримати чудові роли, смачні воки та при цьому непогано заощадити. Взагалі, ресторанів японської кухні у місті досить багато. Але не всі вони пропонують відмінне меню та можуть надати клієнтам гарантію якості. Деякі все ще не мають достатньо досвіду, щоб задовольнити всі потреби гостей. Але кількість хороших ресторанів постійно зростає. Тому можна отримати смачні роли у багатьох закладах, які ми зараз перерахуємо.

суші

Суші Мастер

Заклад давно працює на ринку країни та має досить непогану репутацію. Тут смачні роли та відмінні суші, а також багато інших страв, які готують за найкращими рецептами. Отримати позиції лідера ресторану вдалось досить простою для цього потрібно було тільки продумати декілька напрямків роботи:

  1. Меню – запропонувати гостям крім ролів та суші інші страви, причому вибрати тільки азійські страви. Тут можна скуштувати роли, суші, отримати сети, замовити супи та воки, а також поїсти салати або закуски.
  2. Знижки – вони є постійно, що стає великим плюсом. У закладі обирають найкращі роли за лояльними цінами, бо немає дня, щоб тут не були запропоновані смачні сети. Також є інші акції, вони також допомагають чудово заощадити та отримати найсмачніше меню.
  3. Доставка – ресторан працює тільки на доставку. Є можливість самостійно забрати замовлення у будь-якому зручному ресторані, але потрібно точно вказати, де клієнт планує отримувати це меню. Кур`єри привезуть замовлення швидко, тому очікувати багато годин свої улюблені страви не потрібно. Термін доставки замовлення приблизно година. Але можуть бути приємні несподіванки, коли кур’єри приїжджають за 40 хвилин.

Sushi Zoom

Заклад пропонує страви японської кухні. Меню не можна назвати різноманітним, його основа – це роли та сети, а також для різноманіття запропоновано трохи закусок та салатів. Але скільки варіантів сетів пропонують кухарі. саме за це клієнти люблять цей заклад, його можна назвати справжнім ражем для тих, хто насамперед обирає роли.

Доставка містом відбуваються максимально швидко. Це можливо завдяки оперативної роботи усіх ланок закладу – починаючи від операторів, що приймають замовленні та закінчуючи кур’єрами. Ціни приємні, але з акціями вони стають ще кращими.

Nori

Найсмачніші роли та чудову локшину пропонує заклад Nori. Тут можна отримати гарні страви за приємними цінами. Ресторан також обирає роли основним напрямком. Вони тут вражають різноманітністю, складаються у цікаві сети. Можна обрати салати й локшину, трохи закусок. Але ці страви стають все доповненням.

Доставка швидка, кур’єри привозять страви без затримок, якщо в дорозі не трапляється щось непередбачуване. Теплі роли, локшина та воки будуть мати ту температуру, яка вважається ідеальною для вживання завдяки використанню герметичної упаковки.