штурм рксторануСпівробітники правоохоронних органів штурмували ресторан «Гавана», оскільки його керівництво не думало закриватися на карантин «вихідного дня»

У Києві поліція штурмувала будівлю ресторану «Гавана» за

відмову йти на карантин «вихідного дня». Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив відомий журналіст Роман Бочкала, передає Д-НК.

Причиною приїзду силовиків в ресторан послужила відмова керівництва закладу від дотримання норм карантину у вихідні. Спочатку ситуація розгорталася наступним чином: активісти руху «Стоп Корупція!» проводили рейд з метою показати порушників карантину. Дізнавшись, що ресторан «Гавана», розташований в Печерському районі на березі Дніпра, працює, незважаючи на заборону, активісти викликали поліцію і спробували потрапити в будівлю закладу. Однак охоронці їх не пустили, а слідом справа і зовсім дійшло до рукоприкладства. Один з охоронців вдарив активіста в обличчя: відео моментально поширилася в соціальних мережах.

Після такого надзвичайної події до ресторану приїхали буси зі спецназом. Силовики відкрили двері і увійшли в ресторан, затримавши усіх, хто був усередині. При цьому найбільш агресивних в буквальному сенсі поклали обличчям у підлогу.

Тим не менше, в Мережі розгорілася гостра дискусія з цього приводу. Одні користувачі хвалили дії поліції, мотивуючи тим, що карантин — один для всіх і його треба виконувати. Інші ж навпаки, критикували правоохоронців і влади країни, кажучи про збитки, які несе ресторанний бізнес.