зривали українські прапориУ кафе «Звенислав» у Коломиї, де люблять зустрічатись учасники Революції Гідності та АТО, стався ганебний інцидент за участю російськомовних молодиків та працівника суду

Відеосюжет про цей випадок виклала на своїй сторінці у «Facebook» журналіст Ольга Баранецька.

Це трапилось 21 вересня, коли у кафе не було «майданівців» чи «атовців». За одним столом прийшли посидіти Микола Рибак, а з ним ще двоє молодиків, які між собою спілкувались російською. Згодом підійшов Михайло Приступський, який працює на посаді консультанта Коломийського міськрайонного суду. Він не тільки вечеряв із молодиками, а, за словами очевидців, навіть платив за них.

Натомість потім він відхрещувався, що знає тих, з ким сидів за одним столом.

Під час розмови за столом один з них зірвав синьо-жовтий прапор зі стіни. Саме цей прапор привезли з Майдану, під ним гинули Герої Небесної сотні.

Пізніше, як видно на відео, Микола Рибак, бив молодого хлопця. Хто цей хлопець і через що з нього знущались невідомо. На це консультант суду ніяк не реагував. Не заважав працівник Феміди і нищити українську символіку.

На зустріч з майданівцями та атовцями Микола Рибак прийти не наважився, натомість прислав замість себе брата.

Як повідомила у коментарі Leopolis.news, у вівторок власник кафе Геннадій Романюк та громадські активісти подали заяви у правоохоронні органи. Чи відкрито провадження за цими фактами поки невідомо.