учасники АТО ДрогобиччиниСлід також відзначити, що у 2015 році було спрямовано 340 тис. грн. коштів районного бюджету для надання одноразової грошової допомоги родинам загиблих учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації повідомляє, що на виконання заходів цільової програми «Соціальний захист жителів району у 2015 році» відповідно до Порядку надання одноразової грошової допомоги родинам учасників АТО до Дня Незалежності України, за рахунок коштів районного бюджету, (яке було прийняте на засіданні комісії з розгляду заяв громадян щодо надання і виплаті у 2015 році грошової допомоги родинам учасників АТО) грошова допомога родинам учасників АТО буде надана, зокрема:

— 160 учасникам АТО, які подали документи для надання такої допомоги в розмірі по 1 000,0 грн.;

— 102 неповнолітнім дітям демобілізованих учасників АТО в розмірі по 250 грн. на кожну дитину;

— 10 родинам загиблих учасників АТО в розмірі по 1000,0 грн. кожній (окремо батькам, окремо дружині);

— 4 неповнолітнім дітям з родин загиблих учасників АТО, по 375 грн. на кожну дитину;

— 2 родинам Небесної Сотні по 1000,0 грн. кожній.

Виплата даної допомоги буде здійснена через відділення поштового зв`язку за місцем фактичного проживання. Загальна сума коштів районного бюджету спрямована на соціальну підтримку родин учасників АТО для надання одноразової грошової допомоги до Дня незалежності України становить 207 тис. грн.