ковідні рішенняСьогодні у Дрогобичі чекають на візит очільника департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА

Сьогодні, 3 листопада, у Дрогобичі чекають на візит директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста

Чемериса. Про це напередодні, 2 листопада, у Кризовому медіа-центрі «Дрогобич» повідомив начальник відділу охорони здоров’я Дрогобицької міської ради Володимир Чуба, передає Д-НК.

«Завтра (3 листопада) буде візит директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ореста Чемериса, і ми будемо думати, як розширити ліжкову мережу – не тільки у Дрогобичі та Стебнику, але і в регіоні. Кількість хворих лише зростає, тому, щоб забезпечити надання допомоги цим пацієнтам, кількість ліжкомісць треба збільшувати. Не лише у нашому регіоні, а й на Львівщині загалом», — зазначив Володимир Чуба.

Також Дрогобич має більше зосередитися на наданні допомоги хворим з іншими хворобами.

«Люди хворіють не лише на коронавірус, тому ми не маємо права перетворити наші лікарні тільки на «ковідні». Ми ведемо перемовини з вищим медичним керівництвом, щоб не лише Дрогобич «тягнув» на собі «ковідних» хворих, а щоб підключалися й інші міста. Адже Дрогобич може забезпечити весь регіон належною меддопомогою в усіх напрямах, але чи це зможуть зробити інші міста – я сумніваюся. Тому я вважаю, що нам треба докласти усіх зусиль, аби інші міста підключалися до лікування «ковідних» хворих, а наше лікарняне містечко у Дрогобичі взяло на себе більше медичне обслуговування, яке стосується всіх інших захворювань».