Кардинальні зміни відбулись на другому поверсі Дрогобицької міської книгозбірні для дітей – там відкрили оновлений бібліотечний простір

Бібліотечні приміщення осучаснили завдяки ремонту, новим меблям та техніці. Як розповіла керівник бібліотечної системи Марта Андрусик – в оновлених приміщеннях розмістився сучасний читальний зал, а також простір, де діти зможуть збиратися на майстер-класи, літературні читання та інші цікаві і неординарні події, передає ДНК.

Оновлені кімнати книгозбірні за традицією освятив отець Андрій Бунь, який побажав юним читачам та працівникам дитячої бібліотеки подальшої реалізації творчих задумів та планів.

Коли слово взяв керівник управління культури та розвитку туризму ДМР Володимир Ханас, то зазначив, що в час війни дуже важливо прививати дітям любов до книги. Адже у книгах зосереджена не лишень народна мудрість, тут можна запізнати дивовижний казковий світ, який допомагає дітям відволіктись від жорстоких сучасних реалій, збалансувати свій внутрішній стан та поринути у захопливий світ пригод із улюбленими персонажами та героями.

Цей простір найперше створений для дітей, для вашого навчання, корисного дозвілля та розвитку. На полицях працівники книгозбірні дбайливо розклали книги наших світочів – Івана Франка та Тараса Шевченка. Саме вони, через свій багаж знань та свої твори, закликали українців бути свідомими патріотами своєї землі, любити рідну Батьківщину та берегти її. Ці постулати актуальні і сьогодні. Тож завдяки таким сучасним просторам в книгозбірнях ми дбаємо про якісне дозвілля наших дітей, популяризацію друкованого слова, мови, культури та книги загалом, – зазначив Володимир Ханас.

Також із вітальним словом до усіх присутніх звернулась і керівниця Дрогобицької центральної бібліотеки Марта Андрусик та директорка Дрогобицької міської бібліотеки для дітей Вікторія Білинська.

Мета нашого оновленого простору це створення сучасної території для якісної комунікації дітей, їхнього корисного дозвілля та вечорів читання. Увесь другий поверх ми реорганізували у кімнати активностей та відпочинку для наших юних читачів. Тут діти матимуть змогу читати цікаву літературу, освоювати цифрові навички, пізнавати нове на майстер-класах. Тішимось, що цей простір стане чудовим майданчиком для спілкування, соціальних ініціатив, особистісного розвитку, навчання та активного дозвілля наших відвідувачів. Дякуємо за розуміння та підтримку наших проєктів органам місцевої влади – спільно змінюємо наші бібліотечні простори, – підкреслила Марта Андрусик.

Доповненням до виступів стала дитяча творчість. Пісні, музичні композиції та літературні сценки виконали студенти фахового коледжу імені В.Барвінського, творчі учні Гімназії №8, вихованці Добровільного товариства дітей та молоді з інвалідністю «Надія», талановиті учні Ліцею № 16, вихованці Дрогобицької дитячої музичної школи № 1.

На завершення заходу на присутніх діток чекала творча майстерка від мисткині з Борислава Галини Данило. Із талановитою умілицею діти виготовили іграшки із сіна.

Додамо, Дрогобицька міська бібліотека для дітей постійно оновлюється – так кілька років тому у книгозбірні ввели нову послугу «Бібліоняня», цієї ж весни тут відкрили оновлений інтерактивний простір для малечі на першому поверсі.