Дрогобич в останніх приготуваннях до відзначення важливих патріотичних свят – Дня Прапора та Дня Незалежності

Як повідомила Наталія Пилипів, керівниця Дільниці зеленого господарства КП «СМУ» – на вулицях міста Котермака триває низка робіт з підготовки міста до святкувань. Зокрема, комунальники у ці дні проводять роботи із косіння газонів на вулицях та скверах Дрогобича. Паралельно тривають роботи із ремонту лавочок біля Народного дому імені І. Франка, заміни плафонів у вуличних світильниках тощо, передає ДНК. Окрім цього заплановано провести очистку пам’ятників в місті та триває процес розвішування прапорів на вулицях Дрогобича та у територіальній громаді.

Окрім робіт проведених комунальниками із благоустрою міста – керівництво громади закликає мешканців та підприємців з нагоди патріотичних свят вивісити державні стяги на будівлях, офісах та установах, а також власних оселях. Особливо знаменами закликають прикрасити балкони, фасади кав’ярень, магазинів та офісів у центральній частині міст.

Нагадаємо, у Дрогобичі, з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності, проведуть низку патріотичних заходів та спільну молитву за воїнів.

Так, 23 серпня на Площі Ринок в 10:30 розпочнеться віче та відбудеться урочисте підняття Державного прапора України.

О 14:00 у Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Юрія Дрогобича буде проведено урочисту сесію Дрогобицької міської ради. На сесію завітає почесна делегація із Польщі на чолі із президентом Кракова Яцеком Майхровським та головою правління Акціонерного товариства «Краківський водоканал» Пйотром Зєнтарою.

Окрім патріотичних номерів та виступів – кульмінацією сесійного засідання буде вручення почесних нагород та відзнак. Зокрема, відзнаку «Почесний громадянин Дрогобича» вручать багаторічному голові правління Акціонерного товариства «Краківський водоканал» – Пйотру Зєнтарі.

Відповідне рішення про присвоєння «Почесного громадянина» Пйотру Зєнтарі прийняла сесія міської ради 22 червня поточного року.

Почесне звання Пйотру Зєнтарі присвоїли за значний внесок у допомогу мешканцям Дрогобича та України в мирний і воєнний час.

Відтак, 23 серпня в Народному домі імені І. Франка Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди дасть концерт. Захід розпочнеться о 17:00 год.

24 серпня Дрогобич патріотично відзначатиме День Незалежності та збиратиме кошти на підтримку ЗСУ.

О 7:00 ранку запланований традиційний підйом на вежу Ратуші від Туристично-інформаційного центру міста. В такий спосіб Дрогобич першим із висоти пташиного лету привітає Україну із Днем Незалежності. На вежі ратуші буде виконано Гімн України. До щорічної патріотичної атракції долучається міський голова Тарас Кучма.

Об 11:00 год. на Площі Ринок відбудеться урочисте віче та молебень за Україну за участю духовенства міста.

О 17:00 у Костелі Святого Варфоломея Муніципальний камерний хор «Легенда» дасть концерт Misatango із оркестром.

Цікавий патріотичний захід в День Незалежності планує провести і відділ сім’ї та молоді – на одному із газонів в центрі міста спільно із представниками Молодіжної ради буде викладено мапу України із прапорців, на яких буде написано назви різних міст нашої держави. До дійства планують залучити і осіб з числа ВПО.

О 19:00 на Площі Замкова Гора відбудеться вечірній святковий концерт Черкаського джазового квінтету Cherkasy Jazz Quintet.