«Картка Дрогобичанина» – соціальний проект, який функціонує у громаді з 2020 року

Станом на сьогодні, завдяки цьому проекту, вдалося забезпечити пільговий проїзд мешканцям соціальних категорій у громадському транспорті, а перевізникам – посилити контроль за обігом коштів.

Як повідомляє ДНК з посиланням на ДМР, отримати «Картку Дрогобичанина» мешканці громади можуть у відділеннях ОщадБанку, який є партнером проекту. Наразі мешканці, які володіють «Карткою Дрогобичанина» отримують знижку за проїзд у громадському транспорті. Станом на сьогодні понад 4000 мешканців громади є власниками таких карток.

Зважаючи на ситуацію в країні, час викликів та економічну ситуацію, у міській раді працюють над розгортанням проекту. До соціальної програми планують залучити бізнес та комунальні заклади міста. При розрахунку «Карткою Дрогобичанина», власники матимуть змогу отримувати знижку на ті чи інші послуги, товари чи продукцію.

З цього приводу у міській раді відбулося засідання робочої групи під головуванням заступника міського голови Володимира Коцюби.

За підсумками засідання робочої групи у якій взяли участь економісти, юристи та фахівці з цифровізації, прийнято рішення про напрацювання документів, які будуть регламентувати партнерську участь бізнесу та комунальних установ у проекті, розробку сторінки проекту на Інтернет-порталі міської ради та промоцію проекту серед бізнесу.