підписання договоруЛатвійська компанія куплятиме ПЕТ сировину з території Дрогобицької громади

Допомагають вирішувати цю проблему колеги з Латвії. У вівторок, 3 серпня, відбулося підписання Договору між ДП «Комунальник» КП КМГ та LLC “Eco Baltia vide” про збір, вивіз та утилізацію вторинної ПЕТ сировини. Підписання Договору відбулося у стінах міської ради.

Латвійську сторону представляли Айнарс Межуліс – радник президента Латвії з питань інвестицій, Петеріс Дімонс – генеральний секретар Зеленої партії Латвії, Діана Барановська – представниця компанії «Eco Baltia vide», Яніс Айзбальтс – голова правління компанії LLC “Eco Baltia vide”. Дрогобицьку сторону представляли міський голова Тарас Кучма, секретар ради Орест Каракевич, заступники міського голови Роман Москалик, Володимир Коцюба, Андрій Ковч.

Представники Латвійської делегації наголосили, що мають двадцятирічний досвід діяльності. За їх словами, мета реалізації проєкту – не лише утилізація відходів, а комплексне впровадження екологічної стратегії. Окрім побудови сміттєсортувальної станції та заводу, важливо запровадити логістику сортування та збору відходів з домашніх підприємств, установ та організацій, які діють на теренах громади. Також важливо проводити просвітницьку роботу серед громади. Основну увагу приділяють дітям, з якими у школах проводять навчання.

Підписання Договору – це черговий етап вирішення проблеми зі сміттям у Дрогобицькій громаді. Нарешті інвестори можуть приступити до роботи та практичної реалізації пунктів Меморандуму, укладеного 1 червня.

Зі свого боку, міський голова Тарас Кучма та секретар ради Орест Каракевич подякували представникам Латвії за сприяння у вирішенні багаторічної проблеми. Більше того, керівництво громади наголосило, що до реалізації цього екологічного проєкту готові долучитися представники сусідніх громад.

Нагадаємо, 1 червня, між Дрогобицькою міською радою та латвійською компанією «Eco Baltia vide» підписано Меморандум про співпрацю у сфері поводження з побутовими відходами.