Дрогобич має потужну спортивну базу – втілену в Дитячо-юнацькій спортивній школі імені Боберського

Тут мають можливість займатись спортом діти різних вікових категорій, розвиваючи свої таланти в різних видах спорту.

У січні 2017 року у Дрогобицькій ДЮСШ відкрили великий плавальний басейн, який не функціонував більше десятка років. Він є одним з найбільших та найкращих в області, що дає базу для професійної підготовки юних плавців, які в подальшому демонструють високий рівень підготовки та пропагують рідне місто на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Нещодавно в ДЮСШ ім. Боберського набула розголосу неприємна ситуація з булінгом учениці зі сторони старшої тренерки відділу плавання. Батьки учениці написали заяву в поліцію, в школі було проведено службову перевірку. Згодом, відповідно до рішення Дрогобицького міськрайонного суду, старшу тренерку з плавання визнали винною у цькуванні та приниженні малолітньої учениці та призначили їй штраф. Аналогічним було рішення Львівського обласного апеляційного суду.

Зважаючи на багаторічну роботу в закладі, керівництво ДЮСШ ім. Боберського не стало звільняти жінку, а лише понизило її зі статусу старшої тренерки до тренерки. Однак замість виправитись та налагодити мікроклімат в колективі, працівниця сама подала до суду на ДЮСШ. Після вчинених дій, відділ освіти скерував повторну рекомендацію керівнику ДЮСШ – щодо звільнення тренерки.

Кілька батьків, які підтримують методи виховання та поведінку тренерки, зареєстрували колективне звернення до міського голови Тараса Кучми та записались на прийом до очільника громади.

Як наголосив під час прийому міський голова Тарас Кучма, – працівниця, якій дали шанс виправитись і залишили на роботі, замість використати його та виправити свою поведінку, позивається до свого ж закладу, а це – неприпустимо.

Відтак Тарас Кучма дав доручення профільному заступнику Юрію Кушлику розібратись в цій ситуації, адже в закладі такого рівня не можна допускати розбрату в колективі, який у підсумку відіб’ється на якості послуг для дітей. З цією метою в ДЮСШ проведуть детальний аудит роботи всіх без виключення секцій. А при потребі – кадрове оновлення. Адже тренери повинні на належному рівні готувати дітей до змагань та розвивати їхні здібності, а не займатись з’ясовуванням відносин.

Перевірка стосуватиметься роботи спортивних секцій за останні три роки на предмет кількості вихованців, кількості проведених змагань та дітей, які взяли в них участь, а також здобутих результатів.