незалежність УкраїниНа центральній площі Дрогобича відбулося дійство, під час якого представники команди ВІ “Активна Громада” від Інституту «Республіка» разом з мешканцями “зважували” незалежність

Що для українців означає вільна країна? Що вони готові покласти

на ваги незалежності? Для жителів міста Дрогобича 22 серпня відбулася креативна акція, приурочена до Дня Незалежності України – “Зваж свою незалежність”. Про це поінформувала прес-служба ВІ «Активна Громада» передає ДНК. Акція мала на меті нагадати громадянам про цінність незалежності та активної участі в побудові своєї громади та країни в цілому.

незалежність України

На центральній площі Дрогобича відбулося дійство, під час якого представники команди ВІ “Активна Громада” від Інституту «Республіка» разом з мешканцями “зважували” незалежність. А також відбулися бесіди, після яких громадяни з високою вірогідністю будуть робити маленькі кроки на шляху до побудови справді вільної країни.

незалежність України

Координатори ВІ «Активна Громада» запропонували перелік цінностей, якими може вимірюватись незалежність. На одній чаші ваг розмістили незалежність, а от що мало опинитись на іншій мали вирішити дрогобичани. Тож мешканці Дрогобича найчастіше асоціюють незалежність з такими поняттями як: справедливість, правосуддя, добро, патріотизм, воля, свобода слова, сумління. В цьому списку також опинились побажання кращої системи оподаткування для бізнесу. Також в цей список потрапили боротьба та активна громадська позиція. Цікавим було бачення дітлахів, які також долучились до акції. Для них незалежність – це сім’я, патріотизм, сумління та свобода слова. Дрогобичани дуже активно брали участь в дійстві, за що ВІ «Активна Громада» дякує. Також координатори ініціативи вдячні за підтримку акції Туристично-інформаційному центру Дрогобича, зокрема Галереї ваг.

незалежність України

Акція “Зваж свою незалежність” проходить у 28 містах України в межах проекту “Активна Громада: право вибору”, що впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело: Трускавецький вісник