ХабарникУ судовому засіданні викладач свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України, визнав частково

Викладач кафедри математики Інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка має сплтити штраф за вимагання хабара.

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Як зазначається у матеріалах вироку, викладач був призначений членом відбіркової комісії — користувачем Єдиної державної електронної бази з питань освіти Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка на період вступної кампанії 2014 року. Влітку 2014 року він висунув пропозицію про надання йому неправомірної вигоди в розмірі 500 доларів США, а в подальшому отримав таку вигоду за вирішення питання щодо зарахування сина жінки-заявниці на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І Франка.

У судовому засіданні викладач свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2 КК України, визнав частково. Він розповів, що дійсно працював викладачем кафедри математики Інституту фізики, математики, економіки та інноваційних технологій Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка та отримав грошові кошти за надання жінці консультативних послуг щодо вступу її сина на навчання. Йому не зрозумілий склад злочину, яким чином він мав вплинути на вступ. Якщо є хоч якісь сумніви, вони тлумачаться на користь обвинуваченого, а тому просив його виправдати.

Проте Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області визнав докази у хабарництві достатніми та призначив покарання за ч.2 ст.369-2 КК України у виді штрафу в розмірі 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 12 750 гривень.