Гаряча лінія«Гаряча лінія» Святого Миколая знову запрацює для дітей, сім`ї яких перебувають у скрутних життєвих обставинах

День Святого Миколая — найочікуваніше свято всіх дітей, адже усі чемні дітки в ніч з 18 на 19 грудня отримують

подарунки та солодощі під подушку від Чудотворця.

Однак, через фінансову неспроможність окремих сімей Святий Миколай може не виконати бажання дітей. Саме тому цього року вже традиційно у Дрогобицькій міській раді працюватиме «Гаряча лінія» Святого Миколая.

Попередні роки така ініціатива відбувалась для жителів міста Дрогобич, однак зараз, в умовах новоствореної Дрогобицької ОТГ, дітки з усіх населених пунктів, що входять до об’єднаної громади, можуть написати такі листи.

Свою роботу «Гаряча лінія» розпочинає з понеділка, 30 листопада.

Дітки, сім`ї яких перебувають у скрутних життєвих обставинах, матимуть змогу впродовж 10 днів з 30 листопада до 10 грудня включно надсилати листи-прохання до Святого Миколая.

Прийом листів буде завершено о 00:00 10 грудня. Вікова категорія дітей, які можуть надсилати свої листи — до 16 років.

«Це наша перша спроба об’єднати жителів ОТГ та дати їм відчути себе частинкою великого механізму, над розвитком якого ми працюватимемо наступні 5 років. На жаль, зараз, в умовах пандемії, сімей, які перебувають у скрутному становищі, стало значно більше. Проте таке чудове свято не може обійти жодну дитину, яка за тих чи інших обставин може залишитись без подарунку в такий довгоочікуваний день. Саме різдвяний час – це період дива, тож нехай це диво завітає в кожну оселю та зробить щасливою кожну дитину!» – зазначив Тарас Кучма.

Листа на «Гарячу лінію» Святого Миколая можна надіслати на е-адресу: press_drog_rada@ukr.net з вказаною темою «Лист Святому Миколаю».

У листі обов`язково необхідно вказати:

  • прізвище, ім`я та по-батькові батьків;
  • прізвище, ім`я та по-батькові дитини;
  • домашню адресу та контактний номер телефону одного з батьків;
    текст-прохання до Святого Миколая.

Однак, при написанні листа-прохання про подаруночки, просимо враховувати те, що у Дрогобицткій ОТГ є дуже багато діток, які очікують на Святого Миколая.