апарат МРТУ Дрогобицькій лікарні №1 запрацював сучасний магнітно-резонансний томограф — МРТ

Відтепер провести якісну діагностику будь-якого органу за допомогою магнітно-резонансного томографа дрогобичани

мають змогу вже у Дрогобичі. Встановлення діагнозу відбувається у співпраці з київськими фахівцями.

Як повідомляє ДНК з посиланням на ДМР, на базі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» запрацював магнітно-резонансний томограф (МРТ).

У четвер, 2 травня, відбулось урочисте відкриття діагностичного центру у Дрогобичі за участі міського голови Дрогобича Тараса Кучми, начальника відділу охорони здоров`я ДМР Володимира Чуби та лікарів КНП «Дрогобицька міська лікарня №1».

До цього часу, за словами фахівців, у Дрогобичі не було відділення та апаратури, за допомогою якого можна було б провести МРТ-обстеження.

«Ми запустили в експлуатацію чергову надзвичайно важливу апаратуру, аби люди, яким необхідно провести діагностику МРТ, мали змогу зробити це на місці — тут, у Дрогобичі. Час рухається вперед і ми також крокуємо в ногу з часом», — зазначив міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Встановити магнітно-резонансний томограф на базі КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» вдалося завдяки співпраці з діагностичним центром «Сучасні діагностичні системи», а його вартість сягає понад 10 мільйонів гривень.

На разі відділення працюватиме за п`ятиденним робочим графіком, однак, якщо попит збільшуватиметься, то медичні фахівці готові перейти на шестиденний графік роботи, — зазначає в.о. директора Центру діагностичних послуг Тарас Янишин.