У Дрогобичі започаткували корисну спортивну ініціативу – ранкові заняття оздоровчої гімнастики на свіжому повітря

Ідея належить відділу фізичної культури та спорту ДМР. За задумом керівника відділу Оксани Сотрихіної – двічі на тиждень, в вівторок та в четвер, в Парку культури та відпочинку, що на Трускавецькій, у ранкову пору доби (10:00 год) стартують заняття з оздоровчої гімнастики з елементами ушу.

В теперішній час, коли ми щоденно «споживаємо» тонни інформації про війну, обстріли наших міст та долі людей – маємо знаходити час на те, щоб дбати про своє здоров’я та психоемоційний стан. Тут в допомозі стане спорт, він розвантажує думки та допомагає, хоч на певний час сфокусуватися на іншому – тренуваннях, – аргументує Оксана Сотрихіна.

Заняття на свіжому повітрі набагато ефективніші, ніж відвідування спортивних залів у закритому приміщенні. За словами Оксани Сотрихіної такі тренування більш корисні не тільки з точки зору фізичного розвитку, а й психологічного. Вони підвищують активність, покращують настрій і заряджають енергією. А ще – зростає психологічна стійкість, значно зменшується депресія, тривога, напади гніву та загальна напруга.

До занять можуть долучатися усі бажаючі – від молоді до людей похилого віку. Окрім цього, на ранкових заняттях оздоровчої гімнастики чекають і внутрішньо переміщених осіб, адже і їм конче необхідна психоемоційна розрядка. З собою слід мати спортивний одяг, зручне взуття та гарний настрій.