Цьогоріч Великий піст перед Великоднем розпочнеться 18 березня і триватиме впродовж семи тижнів

Зважаючи на це у Дрогобичі планують відновити Духовні бесіди для молоді та учнів громади із отцями української церкви, а також викладачами Дрогобицької духовної семінарії.

Як пише ДМР, така духовна ініціатива була втілена в життя минулого року у передвеликодній період. Бесіди відбувались щотижня по вівторках і гуртували свідомих молодих людей Дрогобицької територіальної громади, передає ДНК. Під час бесід учні та молодь мали змогу не лишень послухати духовні настанови отців церкви, але й поставити чимало запитань, які хвилювали школярів та навіть поспілкуватись віч-на-віч з духовними наставниками на болючі теми по завершенні реколекційних наук.

Духовні бесіди започаткувало Управління культури та розвитку туризму, зокрема Леся Татарська спільно з Самбірсько-Дрогобицькою Єпархією УГКЦ, відділом освіти та відділом сім’ї і молоді ДМР. Мета молодіжних передвеликодніх наук – щире спілкування духовенства з молоддю про проблеми, які їх турбують, які є на часі, а також застереження від вступу в підозрілі молодіжні рухи та течії, які спрямовані на агресію в поведінці, розмови про вплив соціальних мереж й їхні наслідки на психіку молоді. А також про роль церкви у житті кожного свідомого українця та українки.

Як наголошує Леся Татарська – в умовах сьогодення молоді люди швидко реагують та адаптуються під усі обставини, які виникають у соціумі, але так само швидко піддаються і негативним впливам. Допомогти молоді не потрапити в пастки «спокус» та будувати своє життя на алгоритмах здорового мислення, патріотизму та духовних завдатках – завдання, які ставлять перед собою Духовні зустрічі.

Окрім актуальних тем Духовних бесід, кожна із яких буде індивідуальною та цікавою, організатори також планують демонструвати фільми про сподвижників української церкви таких як Йосип Сліпий, Любомир Гузар та інші.

Місцем проведення Духовних бесід буде Народний дім імені І.Франка.