квартира сироті - Дрогобич28 січня відбулося урочисте вручення ключів особі з числа дітей-сиріт Чураєву Віталію Анатолійовичу

Присутні гості: заступник голови Львівської обласної адміністрації Юрій Підлісний, голова профільної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик та начальник служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис побажали Віталію щасливого життя.

Секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик вручаючи Віталію Чураєву ключі від помешкання в новобудові побажав йому здоров`я та щасливої долі, і розповів, як все починалося. З метою захисту житлових прав особи з числа дітей-сиріт, Чураєва В.А., який перебував на пільговій черзі на отримання житла, відділом-службою у справах дітей виконавчого комітету Дрогобицької міської ради було зініційовано розробку та прийняття міської програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2013-2015 роки», яка прийнята рішенням сесії Дрогобицької міської ради 25.10.2013 р.

Депутат Дрогобицької міської ради, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Дрогобицької міської ради, голова постійної комісії ради з питань депутатської етики, правопорядку, прав людини та розвитку громади та контролю за дотриманням регламенту – Богдан Николаїшин через депутатське звернення запропонував виділити кошти для фінансування будівництва квартири для особи вказаної категорії. Рішенням сесії Дрогобицької міської ради від 26.06. 2014 № 1376 внесено зміни до бюджету м. Дрогобича, яким передбачено, зокрема, виділення коштів із місцевого бюджету у сумі 169100, 00 грн. для Чураєва В.А. Із обласного бюджету розпорядженням голови ЛОДА №624/0/5-14 від 20.11.2014 за сприянням депутатів Львівської обласної ради Миколи Барана та Ярослава Качмарика, а також заступника голови Львівської обласної державної адміністрації виділено кошти 62,7 тис. грн.. Таким чином, спільними зусиллями, вдалося придбати квартиру.

До привітань Віталія з нагоди отриманням нового житла, долучилися начальник служби у справах дітей Ігор Яким та представниця Львівської Богословської Академії — Олена Татомир, яка від колективу подарувала хлопчині диван. Присутні на урочистому врученні ключів були також представники ЗМІ та спеціалісти служби у справах дітей.

Квартира площею 41 м. кв. придбана у новобудові, будівництвом якої займається КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради. У своїй промові Тарас Метик подякував керівнику цього підприємства Василю Бохонку, адже завдяки зусиллям цього керівника у квартирі зроблено ремонт.

Особа, яка отримала це житло, Чураєв В.А. є студентом Львівської Богословської Семінарії, свій вільний час присвячує волонтерській роботі із дітьми –сиротами.