сміттєзвалищаЗа допомогою камер відеоспостереження у Дрогобичі 6 осіб притягнуть до відповідальності за влаштування несанкціонованого сміттєзвалища на території міста

В останні місяці у Дрогобичі на вул.Стрийській, навпроти

автозаправки WOG, виникло стихійне сміттєзвалище. Недобросовісні дрогобичани викидали туди сміття, незважаючи, що це не є спеціально відведений для цього майданчик.

Працівники КП «Комбінат міського господарства» ДМР самотужки вирішити проблему не змогли, після прибирання сміття з`являється знову і знову.

Відтак до вирішення проблеми долучилися працівники КП «Муніципальна варта» ДМР. З метою цілодобового спостереження було прийнято рішення встановити над об’єктом камери відеонагляду. І це вже дало перші результати. За період із 18 березня камери зафіксували 6 транспортних засобів, власники яких вивантажували сміття у несанкціонованих місцях. У співпраці із Дрогобицьким відділом поліції власників всіх авто встановлено.

На адресу правопорушників було надіслано рекомендовані листи із повідомленням про порушення ними Закону України «Про благоустрій населених пунктів» та правил благоустрою м. Дрогобич, розділ 17 п.17.1 «Забруднення, засмічення території, викликане самовільним складуванням в межах об’єкта благоустрою (газону) побутових відходів та сміття» із запрошенням прибути для з’ясування обставин та дачі пояснень по суті у зазначені терміни.

Відтак, цих осіб притягатимуть до відповідальності шляхом складання протоколів про адміністративне правопорушення, які будуть винесені на розгляд спеціальної комісії.

Зазначимо, що згідно з ст.152 Кодексу України «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» громадян чекає штраф від 340 до 1360 грн. (для громадян) або від 850 до 1700 грн, якщо порушники є суб’єктами господарювання або посадовими особами.

За інформацією КП «Муніципальна варта»