квартири сиротамСтаном на сьогоднішній день в громаді залишається проживати більше дванадцяти тисяч осіб, які мають офіційний статус ВПО

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради сформував рейтинговий список внутрішньо переміщених осіб, які претендують на отримання тимчасового житла у Дрогобицькій громаді.

Станом на 1 липня у рейтингу перебуває 27 сімей. Черга оновлюватиметься щотижня, відповідно до поступлення нових заяв від ВПО, інформує ДНК.

Нагадаємо, раніше виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради було затверджено Порядок та черговість формування житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.

Рішення було прийняте на основі Постанови Кабінету Міністрів №495 від 29 квітня 2022 року.

За час повномасштабної російсько-української війни, Дрогобицька громада надала прихисток понад двадцяти тисячам вимушених переселенців. Станом на сьогоднішній день в громаді залишається проживати більше дванадцяти тисяч осіб, які мають офіційний статус ВПО та знаходяться на обліку в управлінні соціального захисту населення.

Відповідно до затвердженої Постанови проводиться прийом заяв від внутрішньо переміщених осіб, які претендують на отримання тимчасового житла у Дрогобицькій громаді.

Пріоритетність надання внутрішньо переміщеним особам житлових приміщень із фонду визначається за кількістю балів, що набирає кожна особа/сім’я, за затвердженою системою нарахування балів. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають багатодітні сім’ї, сім’ї з дітьми, вагітні жінки, особи, які втратили працездатність, особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було зруйноване або стало непридатним для проживання внаслідок збройної агресії російської федерації.

Станом на 1 липня у рейтинговому списку є 27 претендентів на отримання тимчасового житла у Дрогобицькій громаді. Заяви продовжують поступати, тож чергу оновлюватимуть щотижня.

Ознайомитись з рейтинговим списком претендентів можна за посиланням https://cutt.ly/0K63ErE .

Нагадаємо, – робота над формуванням фонду житла для внутрішньо переміщених осіб у Дрогобицькій громаді ведеться вже тривалий час. Задля цього акумульовано наявні ресурси та розпочато роботу в декількох напрямках: проводиться ремонт наявних приміщень гуртожитків та передача їх в комунальну власність, а також ведеться будівництво перших модульно-каркасних будиночків, які в перспективі мають стати складовою окремого мікрорайону для вимушених переселенців.

Детальніше ознайомитись з критеріями та подати заяву можна в Департаменті міського господарства, на вулиці Трускавецькій 4, – в кабінеті №8.