ЧАЕСТарас Кучма вшанував учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, поклавши квіти до пам’ятного знаку у Дрогобичі

14 грудня в Україні — День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС. Цього дня вшановують людей, які у квітні

1986 року, жертвуючи власним здоров’ям та життям, ліквідовували наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Цю дату затверджено Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня офіційно повідомили про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

ЧАЕС

Вчора міський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з керівником Дрогобицького районного відділу ГУ МНС України у Львівській області Романом Свястином та начальником організаційного відділу ДМР Іриною Кушнір, вшанували ліквідаторів аварії на ЧАЕС, поклавши квіти до пам’ятного знаку у Дрогобичі, який знаходиться на вулиці Зварицькій.

«Наслідки цієї страшної катастрофи суспільство відчуває й сьогодні. Однак, завдяки мужності й відвазі людей, яких ми сьогодні вшановуємо, катастрофу було ліквідовано. Особливо у цей день ми вшановуємо пам’ять тих ліквідаторів, кого уже з нами нема. Також ми намагаємося робити все можливе задля вирішення соціально-побутових проблем тих дрогобичан-ліквідаторів, які сьогодні серед нас і ми вдячні їм за їх жертовність», — прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.