У Дрогобицькій міськраді під головуванням першого заступника міського голови Ігоря Германа відбулася нарада з автомобільними перевізниками, що обслуговують приміські маршрути загального користування

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Як зазначив Ігор Герман, у Дрогобичі на вулицях Володимира Великого («Океан»), П. Орлика («Синагога»), В. Чорновола виникли стихійні місця відправлення автобусів, незважаючи на те, що кінцевим пунктом всіх приміських маршрутів є автостанції № 2 на вул. П. Орлика.

Перевізників зобов’язали забезпечити дотримання затверджених схем руху та здійснювати відправлення автобусів в рейс виключно з території автостанції, що передбачено розкладом руху та паспортом маршрутів, а також погодити місця зупинок автобусів в м. Дрогобич з виконавчим органом міської ради. Перевізники – МКП «Транс-Екіпаж» та ТзОВ «Сігма» – у салонах автобусів мають розмістити оголошення про зміну місць відправлень автобусів з 6 березня.

Для проведення перевірки дотримання перевізниками затверджених схем руху створено робочу групу у складі представників міськвиконкому, Дрогобицької РДА, органів державного контролю в сфері автомобільного транспорту.