перевізникиРезультати конкурсу пообіцяли оприлюднити в установлені законодавством терміни

Сьогодні, 27 травня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулося засідання конкурсного комітету з визначення переможця конкурсу автомобільних перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Дрогобицького району.

Участь в ньому взяли вісім фірм-перевізників, зокрема, це МКП «Транс-Екіпаж», ТОВ «Львівське АТП-14631», ПП «Галич-Авто», МПП «Транспортник», ТОВ «Стрийське АТП», ПП «Дрогобич-Авто-Рем», ТОВ «Сігма» та ТзОВ «Канзас».

Про це повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на сектор з питань інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

На конкурс було винесено 22 об’єкти з перевезення пасажирів. Після відкриття конвертів з поданими документами, встановлених порядком, затвердженим Постановою КМУ від 03.12.2008 року № 1081, присутні на засіданні члени конкурсного комітету, сільські голови, керівники фірм-перевізників провели обговорення та висловили свої побажання до якості перевезень, дотримання графіків та вимог щодо перевезень пільгових категорій пасажирів й учасників АТО.

Після цього члени конкурсного комітету в закритому режимі перейшли до визначення переможців на кожному з маршрутів.