змагання у Дрогобичі4 травня, у Дрогобичі стартував чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків та дівчат

Змагання відбудуться на базі дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського.

Головний суддею змагань Міністерство молоді та спорту України призначило Заслуженого тренера України, суддю міжнародної категорії, президента Львівської обласної федерації гімнастики Романа Веклюка. Усього ж виступи спорстменів оцінюватимуть 27 суддів.

«На Дрогобиччині діє одна з найпотужніших шкіл спортивної акробатики в Україні. Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського неодноразово повертались з золотими медалями національних та міжнародних змагань, тому цілком закономірно, що цьогоріч Міністерство обрало місцем проведення Дрогобич», – розповідає керівник Управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як. Саме управління з Українською федерацією гімнастики здійснюватиме загальне керівництво проведенням змагань.

Національний юнацький чемпіонат триватиме до суботи, 8 травня. Спорстсмени, що покажуть найвищі результати, отримають право представляти Україну на міжнародних змаганнях.