Днями у Дрогобичі було виявлено факт продажу фальсифікованої партії Дрогобицької солі

Про це повідомила адміністрація Солевиварювального Дрогобицького Заводу», отримавши тривожну інформацію від споживачів, які начебто придбали підробку на місцевому ринку.

Ця сіль продається в упаковці, схожій на нашу продукцію “Дрогобицька сіль йодована”, але на ній відсутня дата виробництва. Такий товар є підробкою і може становити загрозу для вашого здоров’я. Просимо вас бути вкрай уважними при купівлі солі та перевіряти, щоб на упаковці була вказана дата виробництва» – йдеться у повідомленні сільзаводу.

Нагадуємо, «Дрогобицька сіль» виготовляється та фасується виключно на «Солевиварювальному Дрогобицькому Заводі», відповідно до всіх норм та стандартів якості. Унікальна технологія виварювання солі є незмінною століттями. Саме вона робить дрогобицьку сіль унікальною та кришталево чистою.

На фото неозброєним оком видно, що підробка відрізняється від оригінальної продукції. Фальсифікована сіль є сірою та кам’янистою на вигляд.

Керівництву «Дрогобицького ринку» про факт продажу фальсифікату відомо не було. Жодних звернень чи заяв від покупців на адресу адміністрації ринку з такою проблемою не поступало.

У разі придбання підробленої дрогобицької солі чи будь-якої фальсифікованої продукції  – негайно зверніться до органів поліції та Держпродспоживслужби. Адміністрація ринку, зі своєї сторони, максимально сприятиме у вирішенні таких питань та попередженні таких фактів надалі» – наголошує керівництво ринку.