власники МАФівПід час зустрічі мешканці виборчого округу №19 розповіли міському очільникові про основні проблеми, які потребують негайного вирішення

У Дрогобичі мешканці мікрорайону вул. Самбірської вимагають скерувати спеціальну комісію до усіх торгових приміщень з метою притягнення власників до відповідальності через засмічені прилеглі території та відсутність сміттєвих урн.

Про це було заявлено міському голові Тарасові Кучмі під час зустрічі з мешканцями, ініціатором якої був депутат міської ради Михайло Городинський, – повідомляє ZIK з посиланням на прес-службу міськвиконкому.

Під час зустрічі мешканці виборчого округу №19 розповіли міському очільникові про основні проблеми, які потребують негайного вирішення. Люди поскаржилися на якість дорожнього покриття окремих ділянок міжбудинкових територій.

Ще однією проблемою є прилегла до дитячого садка дорога. Поруч з будинком №64 встановлено знак  «Рух заборонено». За словами мешканців прилеглих будинків, водії ігнорують заборону, що призвело до кількох ДТП та травматизму дітей.

Відтак, громада висловила побажання перекрити дорогу біля садочку, оскільки є об’їзна дорога біля сусідніх будинків. Для зручності пішоходів мешканці висловили прохання облаштувати пандуси та відремонтувати сходи.

У будинку 84 необхідно відремонтувати частину покрівлі. Найбільше нарікань прозвучало на адресу підприємців, які здійснюють свою діяльність на так званій «стометрівці».

Люди вимагають від керівництва міста домогтися облаштування підприємцями благоустрою навколо своїх МАФів та приміщень.

Чимало нарікань прозвучали на адресу таксистів, які працюють біля «стометрівки». Окрім того, що несанкціоноване паркування таксі призвело до пошкодження каналізаційного люку, таксисти не дотримуються правил благоустрою, засмічують територію.

З приводу вищеперелічених скарг та побажань мешканців міський голова дав доручення керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради спільно з депутатом міської ради Михайлом Городинським у найкоротший термін детально вивчити всі озвучені проблеми і представити йому пропозиції щодо їхнього вирішення.

За словами Т. Кучми, деякі нагальні проблеми, такі як ремонт даху, встановлення додаткових знаків та обмежувачів руху транспорту, будуть вирішені першочергово.

ZiK