Різдвяні привітанняМіський голова Дрогобича Тарас Кучма спільно з учнями ЗОШ № 1 привітав захисників України , які сьогодні несуть службу на Сході з прийдешніми святами

Відзнятий прес-службою міської ради відеозапис вручать командування військової частини А-1108, відтак відеозапис передадуть в зону АТО. Дрогобицький мер, який свого часу тривалий відстоював мир української землі на Сході, по-душевному приязно звернувся до своїх колишніх побратимів.

«Ви відстоюєте Україні зі зброєю в руках, ми ж тут у тилу війни розгорнули другий фронт, на якому нашими мішенями є крорупція, правове безчинство, зневага до пересічного громадянина. Лише спільною і одночасною перемогою на обох фронтах ми забезпечимо тріумф України, яка пройшла шлях переродження. І нехай у цій святій справі нам допомагає Господь. У різдвяний час, коли кожен вас думками полине додому, пам’ятайте, що з вами молитви мільйонів українців. З Вами, дорогі браття, наша віра і надія», — зазначив Тарас Кучма.

Окрім вітального послання керманича Дрогобича, різдвяно-новорічну радість, інкрустовану у поезії, адресували українським захисникам вихованці ЗОШ № 1. Як персональні дарунки воякам, діти передали цілий стос листів.