8 вересня біля Народного дому ім. І.Франка відбувся відкритий турнір з вільної боротьби приурочений до Дня Дрогобича та Дня фізичної культури і спорту

В турнірі взяло участь 7 команд з різних територіальних громад Львівщини, зокрема – м.Львів, м.Рава-Руська, м.Пустомити, м.Трускавець, смт.Щирець, с.Пісочна, м.Дрогобич, передає ДНК. Спортсмени змагалися у 14 вагових категоріях, вік наймолодших учасників 8 р., найстарших – 18 р.

Вільна боротьба – спортивне єдиноборство, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою різних технічних прийомів (захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо) намагається покласти суперника на лопатки, чи набрати більшу кількість очок в процесі боротьби.

У ході змагань вихованці СДЮШОР «Спартаківець» Дрогобицького міського осередку ФСТ «Спартак» продемонстрували високі результати у різних вагових категоріях та вибороли такі перемоги:

1 м. Нестор Лехкар, 33 кг.
1 м. Святослав Кузан, 35 кг.
1 м. Арсен Дудник, 48 кг.
1 м. Дмитро Єріженко, 55 кг.
1м. Єлизавета Миколюк, 27 кг .
1 м. Олександра Бирка, 29 кг.
1м. Адель Веретка, 31 кг.
1 м. Юлія Кривоглава, 33 кг.
1м. Миколюк Ксенія 37 кг.
2м. Дмитрій Стрельник, 26 кг.
2м. Артем Веретка, 33 кг.
2м. Владислав Німилович, 38 кг.
2м. Ростислав Кузан, 48 кг.
2м. Богдан Малькін, 75 кг.
2м. Дарина Стрельник, 27 кг.
3м. Василина Паньків, 27 кг.
3м. Микола Михняк, 26 кг.
3м. Євген Фірко, 29 кг.
3м. Дмитрій Михняк, 55 кг.
3м. Станіслав Дешевий, 74 кг.

Додамо, організаторами спортивного дійства виступили: відділ з питань фізичної культури та спорту ДМР, Дрогобицький міський осередок фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» під керівництвом заслуженого тренера України Андрія Бирки.