чемпіонат з велоспортуВ змаганнях взяло участь 140 спортсменів із Дрогобича, Самбора, Львова, Рівного, Жовкви, Сокаля, Ужгорода, Луцька та Білої Церкви

14 та 15 вересня у Дрогобичі відбувся вже традиційний

відкритий чемпіонат Львівської області з велоспорту на шосе, присвячений пам’яті засновника відомої в Україні велошколи «Медик» ЗТУ Ігоря Романишина та на призи одного з найтитулованішого велогонщика часів незалежної України, ЗМСУ, чемпіона світу Ярослава Поповича.

Змагання відкрив завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту виконкому Дрогобицької міської ради Орест Соломчак. Отець Ігор Цмоканич, великий шанувальник велоспорту, привітав та поблагословив спортсменів на щасливу дорогу.

З вітальними словами звернувся до учасників 8 велоперегонів міський голова міста Дрогобича Тарас Кучма, від ветеранів мав слово чемпіон світу серед працівників засобів масової інформації львів’янин Йосиф Пазяк.
З напутніми словами від імені Ярослава Поповича промовляв директор СДЮШОР з велоспорту «Медик» Павло Попович.

Дуже приємним є той факт, що в змаганнях взяло участь 140 спортсменів із Дрогобича, Самбора, Львова, Рівного, Жовкви, Сокаля, Ужгорода, Луцька та Білої Церкви.

Як і в попередні роки вдало виступили спортсмени нашої школи »Медик». Зокрема: вихованець школи Богдан Бориславський виборов 1 місце в індивідуальній гонці на час 15 км. серед юнаків з результатом
19.07.57 хв. та 1 місце в груповій гонці на 70 км.

В індивідуальній гонці на 15 км. серед молодших юнаків Василь Воронський виборов 2 місце та в груповій гонці на 30 км. – 2 місце ( учень 9 класу Городищенської ЗОШ).

Наталія Гайдим – 2 місце в індивідуальній гонці на 15 км. серед юніорок та у груповій гонці на 44 км.( студентка 3 курсу коледжу нафти та газу).

Віталій Буштин- 2 місце в груповій гонці на 70 км. серед юнаків з результатом 1.46.21 хв. ( студент 2 курсу коледжу нафти та газу).

Серед чоловіків не було рівних Василю Малинівському.

Хочеться відмітити вдалі виступи Олександра Перловського ( 10 клас Дрогобицького ліцею №1) та Максима Венгрина (8 кл. Рихтицька ЗОШ).

Особливої похвали заслуговують наймолодші учасники змагань- 2008-2009 р.н. які вперше приймали участь у змаганнях такого рівня.

Арсен Мацьків ( 5 клас Дрогобицького ліцею №1), виборов 2 місце в індивідуальній гонці на час на 5 км.
Сестри Ангеліна (6 клас) та Христина Турко (9 клас Дрогобицького ліцею №16) були 1 та 2 на дистанції 5 км.

Серед хлопців на байках 5 км. Олександр Лепак (гімназія)-1 місце;

Роман Кошелев ( 5 клас Дрогобицького ліцею №1)-2 місце;

Денис Гвоздецький ( 4 клас Дрогобицького ліцею №2)-3 місце.

Членкиня ГО» Велодрогобич» Наталія Кошелева виборола 1-ші місця в індивідуальній гонці на 15 км.та груповій гонці на 44 км. серед жінок- ветеранів.

Дирекція СДЮШОР з велоспорту «Медик» висловлює подяку меценатам

Представники команд-учасниць велоперегонів вкотре відзначили високий рівень організації змагань, гостинність дрогобичан та високу професійну роботу працівників поліції та служби ексренної допомоги.