форум у ДрогобичіУ неділю, 29 березня, Дрогобич став місцем зустрічі молодих лідерів Львівщини. У Ратуші відбувся ІІ Форум молодих лідерів Львівщини

Організаторами Форуму виступили Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна організація Спілки української Молоді в Україні, Український католицький університет. Спікерами Форуму були Андрій Ковальський, Василь Шатрук та Андрій Фендик.

Участь у форумі взяли тридцять молодих осіб з міст Дрогобича, Трускавця, Самбора, Старого Самбора, Стрия, Нового Роздолу, Моршина, Червонограда.
Розпочався Форум з урочистого відкриття. Секретар міської ради Тарас Метик привітав молодь, висловив подяку обласному управлінню молоді та спорту, вручив сувеніри спікерам.

Впродовж восьмигодинної зустрічі, молоді лідери розширювали знання про те, хто такий молодіжний лідер, вивчали можливості його впливу на суспільство. Йшлося також про роботу в команді, про виклики сьогодення, які нині стоять перед молоддю.

У другій половині дня учасники Форуму взяли участь у круглому столі на тему: «Яка роль молоді на сучасному етапі розвитку України?». Завдяки панельній дискусії, молоді лідери напрацювали низку бачень та ідей щодо своєї дальшої співпраці. Оскільки одним із практичних завдань для молоді було визначено напрацювання молодіжних проектів, то з цього приводу було презентовано чотири проекти, два з яких учасниками Форуму визнано найкращими. Відтак було прийнято рішення об’єднати їх в одне ціле і згодом втілити задуми у реальність — організувати молодіжний табір на території заповідника «Тустань».
На завершення заходу молодь переглянула фільми-мотиватори з циклу «Великого бажайте», відзняті студентами УКУ.

Завершився Форум врученням молодіжним лідерам сертифікатів про участь.
За словами начальника відділу молодіжної політики управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації Андрія Ковальського, молодіжні форуми проводитимуть у інших містах області, а у кінці року планується провести обласний Форум у місті Львові, за участю усіх молодих лідерів Львівщини.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому