Певно ви бачили фото, де пошуково-рятувальні собаки шукають людей під завалами та допомагають врятувати життя тим, хто не може подати сигналів про себе. Можливо, ваш собака також має хист до цього та зможе стати справжнім героєм? Адже собаки практично будь-якої породи та навіть без породи можуть шукати людей!

Як повідомляє ДНК8 липня о 10 годині у місті Дрогобич відбудеться безкоштовний спільний захід ДСНС та Royal Canin, під час якого учасники зможуть випробувати своїх собак як пошуково-рятувальних.

Що у програмі:

  • Теоретична частина, на якій кінологи ДСНС розкажуть про основи тренування собак, поділяться історіями порятунку людей та покажуть майстер-клас для відвідувачів зі своїми пошуково-рятувальними собаками.
  • Польова кухня, приємне спілкування.
  • Практична частина — тренування вашого собаки під наглядом та керівництвом досвідчених кінологів ДСНС. Учасники, які вже займаються ПРС зможуть випробувати сили свого собаки. Також передбачена участь гостей у ролі статистів-потерпілих (за бажанням).

Орієнтовна тривалість заходу 5 годин. Захід відбудеться у м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44.

До участі запрошуються власники собак, які уже займаються іншими видами спорту для собак, пробували себе у змаганнях чи випробуваннях та чиї собаки мають базові навички слухняності. Кількість учасників обмежена, щоб інструктори мали змогу приділити достатньо уваги кожному. Для участі зареєструйтесь, будь ласка, за посиланням.

Захід можна відвідувати разом із сім’єю, запросити своїх рідних приєднатись та підтримати учасників. За необхідності – трансфер для учасників зі Львова надаватиметься.

Учасники заходу отримають сертифікат про проходження майстер-класу з пошуково-рятувальних робіт.

З приводу будь-яких питань, звертайтесь, будь ласка, за поштою: royalcanin@m-p.ua, або за телефоном 066 737 74 45 (Telegram).